vigrax w aptece – cena

Ktoś kupował już vigrax w jakieś aptece? Jestem strasznie ciekawy ile to w nich kosztuje bo na stronie jest za 139zł jedno opakowanie, a w aptece którą mam pod nosem niestety tego nie sprzedają. Będę wdzięczny za infiormacje.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Odpowiedzi:

  1. To nie tylko w tej obok ciebie, ale w tych alszych pewnie tez nie znajdiesz vigrax. Na stronie czytałem nie tak dawno temu, w tych częstych pytaniach jest o tym, ze oni nie sprzedają tego w aptekach i drogeriach wiec domyślam się, ze raczej nie masz co tam tego szukać. Jak chcesz tanie to na stronie producenta weź ten pakiet z gratisowymi packzami i tyle.

    Odpowiedz
  2. No niestety nie ma w aptekach. Sam kiedyś strasznie długo tego szukałem i miałem tego tyle ze przejechałem się ostro po miejsce…w końcu wziałem na stronie producenta bo wole tak niż gdzies po dziwnych sklepach interentowcyh. Może i tam gdzie się znajdzie nizsza cene, ale bałbym się ze będzie podróbka, najgorzej jak jakas marna i niebezpieczna.

    Odpowiedz
  3. Musisz kupić na vigrax.pl bo tak to nie slyszalem żeby to jeszcze gdzie sprzedawali. U producenta zresztą faktycznie jest najbezpieczniej kupic. Wiesz ze to co trzymasz w reku to oryginal i można spokojnie spac ze nie obudzisz się swiecacy czy coś w tym stylu… 3 opakowani z jednym gratisowym na stronie kosztują trochę ponad 2 stówki, wiec mysle ze to się opłaca wziąć.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz