vigrax – ile kosztuje ??

Jak cenowo stoi ten vigrax? Rozgłądałem się za różnymi produktami na potencje, ale jakos ten tak najbardziej przypadł mi do gustu. Mam nawet w rodzinie kogos kto to stosuje i chwali sobie. Problem polega tylko na tym, ze on mowil ze to trochę drogie jest…ile wiec kosztuje?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Odpowiedzi:

  1. 139zł kosztuje jedno opakowanie. W tym masz 60 tabletek i to starczagdzieś na miesiąc łkania, jeśli stosujesz oczywiście tak jak zaleca producent, czyli 2 tablety dziennie. Czy to dużo? Wsumie nie tak zle. Co prawda bałem się ze utopie kasy sporo, ale jak zaczałem brac to okazało się ze działa calkiem przyzwoicie to nie zaluje teraz.

    Odpowiedz
  2. Niekoniecznie musi kosztowac 139zł, jak naprawdę chcesz to stosować to i tak będziesz kupowal później kolejne opakowania. Zobacz sobie na vigrax.pl tam masz dwa pakiety 3 sztuk opakowan i 6 sztuk.W tym pierwszym masz jedną gratis, a w ty drugim trzy za frajera/ Wychodzi naprawdę sporo taniej.

    Odpowiedz
  3. cena może i wysoka, ale ja wole nie kombinować. Wydaje mi się ze lepiej wydac pare dyszek więcej i kupic cos pewnego u samego priducenta niż kombinować na jakichś dziwnych stronach i szukać taniej. Nie wiem, ale dla mnie szkoda zdrowia bo jak kupisz podróbke to może być roznie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz