probolan 50 – dawkowanie odżywki

Jak wygląda prawidłowe dawkowanie tej odzywki dla kulturystów probolan 50? Nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji, a ostatnio to kupiłem i teraz nie wiem od czego zacząć. Troche kasy na to wydałem to nie chce teraz tego tak bez sensu zmarnowąc. Ktoś wie?

Odpowiedzi:

  1. Po pierwsze to jak dla mnie to to nie jest odzywka tylko suplement diety, ale może się nie znam. W każdym bądź razie cykle brania tego sa rozne i nie jest tak ze się przez caly cykl łyka tyle samo tabletek. Masz cykle 5, 10 i 16 tygodniowe, i to zależy od tego jaki zestaw się kupilo. Wejdz sobie na probola50.pl i tam masz zakladke jak stosować. Są takie tabelki wiec łatwo to ogarnąć.

    Odpowiedz
  2. ja kupiłem na probe tylko jedno opakowanie to wtedy tam jest cykl na 5 tygodni. Bierze się tak ze zaczynasz od 1 kapsułki dziennie, potem w 2 tygodniu łykasz 2, w następnym 3 kapsułki, a potem schodzisz, czyli w 4 tygodniu 2 i w ostatnim już tylko jedną. Jestem w drugim tygodniu także jeszcze nie bardzo mogę określić jak wygląda pełne działanie, ale niezle się zapowiada.

    Odpowiedz
  3. dodam jeszcze do tego jedno, ze japolecam brać to razem z posiłkiem i tylko tak bo szkoda wątroby. To niby jest naturalne, ale dawka jest spora, a w dłuższych cyklach to się bierze nawet po 3 kapsuły dziennie. Ja mam wlasnie ten cykl na 10 tygodni to zaczyna się od dwóch kapsułek, a przez kolejne 7 tygodni łyka się 3. Potem na tydzień 2 i ostatniego tygodnia 1. Na stronie masz te tabele, tak jak ktoś wyżej pisał.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz