penilarge – jak stosować ?

Może mi ktoś powiedzieć jak się stosuje penilarge? Ile razy dziennie i ile tych tabletek łykać żeby efekty były takie o jakich tam piszą?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

  1. Efektów takich jak tam pisza to raczej nie uzyskasz, to jak zwykle przesadzona reklama, chociaż może…nie wiem, nie słyszałem nidgy. W każdym bądź razie trzeba brac dwie tabletki raz dziennie. Najlepiej brac rano bo wtedy ma cały dzień na rozpracowanie tych składników. Jak weźmiesz na noc to może tak nie zadziałaćfajnie…

    Odpowiedz
  2. Raz dziennie dwie tabletki, ale można tez inaczej bo nawet w ulotce tam jest cos napisane. Jak łykniesz sobie groszka przed seksem to jest mocniejsza erekcja, libido się chyba powieksza i ogolnie masz ostrą ochote na jazde. Nie wiem tylko czy można w takim razie jednego grocha łykać rano, a drugiego wieczorem przed seksem. Ja tak robie, ale nie wiem czy to dobrze.

    Odpowiedz
  3. Tam faktycznie nie ma jak łykać kiedy chce się przed seksem brać, ale mnie się wydaje ze wtedy dwie rano, a ewentualnie trzecia przed seksem, ale może się myle. Ja penilarge kupiłem wlasnie dla erekcji i łykam tylko przed seksem jedną sztukę. Na powiększaniu mi nie zależy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz