penilarge – czy pomaga ??

Ktoś orientuje się może czy penilarge naprawdę pomaga? Mam problem ze zbyt małym penisem i jak do tej pory nic na mnie nie działało…

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Odpowiedzi:

  1. W moim przypadku pomogło i to nieźle. Ponad 5 centymetrów przybylo na długo, a do tego prawie 2 na szerokości. Mysle ze to kozacki wynik. Minus jest taki, ze kuracja jest strasznie dluga. Efekty pojawiają się dopiero po 3-4 miesiącach, ale w sumie warto czekac.

    Odpowiedz
  2. w sumie to on działa, ale nie licz na takie efekty jak tam sobie ten producent pisze bo to bajka. U mnie zaczęło rosnąć w czwartym miesiący brania i zatrzymało się gdzies na 4 centymetrach długości. Na grubość to nie wiem w sumie ile mi przyrosło. Ogolnie spoko jest to, ze naturlany skład.

    Odpowiedz
  3. na pewno tez podziałalo, ale nie jeśli chodzi o wielkość penisa. Tego to jeszcze nie wiem bo za krótko łyka. Ale za to wiem jedno, to jest kurde dobre na erekcje i to prawie od razu. Z tego co jest na ulotce to można brac to tez tuz przed stosunkiem i będzie jeszcze lepiej. Z tego powodu polecam bo miałem problemy z erekcja, a teraz zadnych.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz