maxatin – stosowanie

maxatin – stosowanie
5 (100%) 1 vote[s]

Jak wygląda prawidłowe stosowanie suplementu diety maxatin? Chodzi mi o to żeby po prostu były jak najlepsze efekty z brania tego bo trochę kosztuje ten suplemencik, nie powiem.

Odpowiedzi:

  1. Producent mówi o jakichś tam efektach i producent na ulotce podaje także zalecane stosowanie i tego trzeba się trzymać, jak tak uważam. Czylu to co masz na ipakowaniu to tak musisz to brać. Zresztą według mnie to zawsze trzeba brać tak jak jest na ulortkach chyba ze lekarz zaleca inaczej, ale samemu nie powinni się tego modyfikować.

    Odpowiedz
  2. dokładnie jak wyżej, musisz brać dwie tabletki dziennie każdego dnia. Nawet na stronie producenta masz, że jedno opakowanie starcza na 30 dni, a skoro jest 60 tabletek to wychodzi po 2 dziennie i tak tez jest na ulotce. Bierzesz sobie 2 tabletki dziennie do dowolnego posiłku i naprawdę działa.

    Odpowiedz
  3. właśnie według mnie to co jest na ulotce daje pewną swobodę bo tam jest napisane, że braćdwie dziennie do posiłków, zauważyliście, że w lidzbie mnogiej? Ja to rozumiem tak, że można sobie jedną wziąć na przykład ze śniadaniem, a drugą z obiadem. Osobiście jednak polecam branie obu na raz i to ze śniadaniem bo efekty powinny być najlepsze.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz