jak zażywać maxatin ?

Są tu jakieś osoby, które stosowały lub stosują ten suplemencik maxatin? Bardzo proszę was o pomoc bo chce się dowiedzieć jak to trzeba zazywac, żeby efekty były maksymalnie dobre?

Odpowiedzi:

  1. tutaj raczej nie ma co kombinować. Trzeba po prostu to sobie łykać tak jak pisze producent. Wszystko masz na opakowaniu napisane i na stronie producenta. Skoro producent twierdzi ze są jakieś efekty to na pewnio dawkowanie jest takie, aby te efekty faktycznie były.

    Odpowiedz
  2. masz rację, ale prawie J Ogólnie to trzeba łykać dwie tabletki dziennie, każdego dnia do posiłku. I tu jest wlasnie problem. Jest ze do posiłku, a nie pisze producent do jakiego. W efekcie ktoś sobie pomyśli, ze można brac tez do kolacji, a według mnie to złe postepowanie. Jak organizm śpi to te substancje nie rozejdą się po nim tak jak powinny. Uważam, że najlepiej jeat to brać do śniadania.

    Odpowiedz
  3. ja łykam z drugim śniadaniem tym w pracy. To moje pierwsze śniadanie i dlatego. Rano przed pracą nic nie jadam, a na pusty żołądek to chyba nie bardzo łykać takie rzeczy. Dlatego w pracy jem koło 11 i wtedy sobie biore te dwie tabletki, codziennie oczywiście. W weekendy już normalnie do śniadania łykam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz