jak dawkować climax control ??

Jak powinno się prawidłowo dawkować ten climax control żeby były fajne efekty? Domyslam się ze to jest napisane na ulotce, ale ja mam już taki nawyk, ze jak tylko otwieram jakies leki czy inne specyfii to ulota leci natychmiast do kosza i już nie mogę jej znaleźć…bardzo proszę o pomoc.

Odpowiedzi:

  1. trzeba było sobie wejść na strone producenta bo tam masz chyba wszystko napisane. Powiem ci ze ja biore trochę inaczej niż pisze na ulotce, chociaż to co na ulotce to niescisle jest. Niby jest ze brac dwie tabletki każdego dnia, ale czy razem i o jakiej porze to już nie ma…ja sosuje wiec tak, ze rano jem duże sniadanie i łykam dwie na raz, nie wiem czy to dobrze, ale efekty są./

    Odpowiedz
  2. tak jest napisane na ulotce bo dzięki temu masz trochę swobody, możesz wybrać jak chcesz brac. Ja łykam po jednej tabletce, w sensie jedna rano, a kolejna po południu z obiadem. Jak łykałem dwie to było mi niedobrze, ale może to dlatego ze ja ogolnie mało jem. W każdym bądź razie okazuje się ze tak tez działa.

    Odpowiedz
  3. no bo do tego trzeba naprawdę dobrze zjeść i porządnie to popic. Ogolnie trzeba brac dwie sztuki dziennie, a czy zrobić to rano, w podlucznie czy wieczorem, a do tego czy dwie na raz czy osobno to wydaje mi się ze jest bez roznicy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz