gdzie mozna kupic probolan 50 ??

Jest tutaj może jakaś osoba która bierze probolan 50 albo chociaż już ggo kupiła? Pytam dlatego bo nie mam zielonego pojęcia gdzie to można kupić? Pytałem w kilku miejscach gdzie odzywki mają dla sportowców, ale powiedzieli ze oni tego nie maja i tez nie wiedza gdzie można kupić…

Odpowiedzi:

  1. Bo to się chyba kupuje tylko na stronie producenta. Specjalnie nie słyszałem żeby to było dostępne w innych miejscach, ale jak chcesz to szukaj. Ja mysle ze kupowanie takich rzeczy u producentów jest najbezpieczniejsze, zresztą wiele takich środków zamawiam właśnie u źródła. Jak chcesz to wejdź sobie na probolan50.pl i tam możesz zamówić.

    Odpowiedz
  2. na stronie producenta to się nawet opłaca kupować według mnie bo te opakowania sa tam teraz w promocji, w sensie jak kupisz 3 to zapłacisz za 2, a jak 6 to zapłacisz za 3 wiec wychodzi niezle taniej. Ja tez wole kupować u producenta to bo mam gwarancje tego ze to oryginał i jest bezpieczny. Poza tym podróbki mogą nie działac.

    Odpowiedz
  3. no niestety ja słyszałem o tym ze na necie to jest masa podróbek i to nie tylko probolany, ale ogolnie łatwo dac się podejść. Na stronie od probolanu jest gdzies info, ze to się kupuje tylko tam i nie ma w innych miejscach, także chyba nawet szkoda twojego czasu na szukanie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz