dieta vitalia a efekty

Możecie mi powiedzieć czy efekty korzystania z diety na vitalia są jakieś konkretne czy raczje nie ma co marnować na tro poieniedzy? Nie jest to niby takie drogie z tego co się już zorientoałam, ale jeśli to jest nieskuteczne to w sumie po co pieniądze marnować. Korzystał ktoś z tych diet?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Odpowiedzi:

  1. Jeśli chodzi o efekty to ja naprawdę jestem zadowolona. Masz do wyboru kilka różnych wersji tego co oni na tym vitalia wymyślili i mnie najbardziej do gustu przypadła ta dieta klasyczna. Fajne jest to, ze jak kupisz abonanment to dostajesz dostep do wielu dodatkowych narzedzie, mnie dzięki nim się łatwiej stosuje te diety. Chudne i widze to w lustyrze i po ciuchach, wiec uważam generalnie za warto.

    Odpowiedz
  2. co do tego chudnięcia toi fajtycznie traci się na wadze, ale efekty dość poowlnie przychodzą. Te kilogramy gubi się systematycznie jednak bardzo wolno, ale z drugiej strony mysle ze to dlatego, ze ta vitalia ma dość nietyopowa diete, szczególnie ta nową 2014. Ona opiera się na tym, ze jesz tak naprawdę to co zwykle, tylko w odpowiednich proporcjach,. Mnie się to podoba bo może i się czeka dluzej na efekty, ale jednak nie jest toi katorga i mysle ze spokojnie mogę to polecić.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz