czy vitalia jest darmowa ?

Może mi ktoś powiedzieć czy ten serwis vitalia to jest tak w ogole darmowy czy trzeba za to placic? Chodzi mi o to, ze ja wiem ze tam są jakieś takie pakiety jako opłaty dodatkowe, ale samo korzystanie z tego serwisu rozumiem ze jest darmoe?

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Odpowiedzi:

  1. Jeśli chodzi o zalozenie konta i jego prowadzenie to faktycznie jest za darmo, a przynajmniej ja się nie spotkałem z zadnymi opkatami dodatkowymi czy ukrytymi. Jak chcesz wykupić sobie pelne dostępy do diet lub fitnessu to wytedy musisz dodatkowo za to zaplacic. Masz rozne pakiety, w zaleznosci od dlugosci i tego do której części serwisu cghcesz mieć dostep do są inne kwoty.

    Odpowiedz
  2. no generalnie jest darmowa ta vitalia, ale według mnie korzystanie z darmowej wersji mija się z celem. Z tego co ja zdążyelkm już zauwazyc to niestety niewielka jest funkcjonalność takiego serwisu jak się nie oplaci którego abonamentu. Jak zapłacisz to masz dostep do roznych dodatkowych narzędzi i bez nich to chyba ciężko byłoby coś zrobić, ale to moje zdanie.

    Odpowiedz
  3. nie no dokładnie tak jest, ze jak nie kupisz sobie pakietów dodatkowych to korzystanie z tych diet będzie mocno utrudnione. Z drugiuej jednak strony nikt oczywiście nie zmusza do tego, żeby wlasnie kupować sobie te pakiety, ale według mnie bez zakupu nie dasz rady dobrze zastsowoac tych diet. Takie jest moje zdanie i według mnie to ceny wcale nie są takie wysokie, wiec nie ma raczej co kombinować.,

    Odpowiedz

Dodaj komentarz