climax control – jak stosować ?

Słuchajcie, kupiłem sobie climax control i teraz nie wiem jak to trzeba stosować. Może mi ktoś powiedzieć? Wiem że na ulotce jest sposób stosowania, ale może bierzecie to jakoś inaczej żeby lepsze efekty były?

Odpowiedzi:

  1. Ja tam raczej bym nie ryzykowal. Jeśli producent pisze ze trzeba brac tak a nie inaczej to lepiej tak brac. Biore dwie tabletki dziennie i widze efekty, wiec wydaje mi się ze nie ma co kombinować, ale oczywiście jak tam chcesz.

    Odpowiedz
  2. no wydaje mi się ze nie do końca, bo prodicent daje trochę swobody. Auwazycie ze tam jest napisane ze brac dwie tabletki dziennie i nic wiece. Wynika wiec z tego ze jest trochę dowolności. Po pierwsze ja to biore sobie ze sniadaniem, bo uważam, ze wtedy się najlepiej rozprowadzi po organizmie. Po drugie to slyszalem jeszcze ze niektórzy biora jedna rano, a druga przed seksem, podobni jest fajnie wtedy, ale ja tak jeszcze nie probowalem.

    Odpowiedz
  3. Ja biore na przykład inaczej bo pracuje od 6 rano to musze wcześnie wstawac i nie mam ochoty na duże sniadanie. Rano do sniadania lykamwiec jedna, a druga potem w przerwie w pracy jak jem takie drugie sniadanie. Efekty tez widze wiec widocznie tak jest ok.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz