vigrax – komentarze

vigrax – komentarze
5 (100%) 1 vote

Ej, gdzie można znalexc jakies komentarze dotyczące działania vigrax? To jest suplement diety na erekcje. Wiecie może bo chce kupic, ale jakos reklamom to nie wierze i wole poznac opinie. Może tutaj ktoś jest co to stosuje?

Odpowiedzi:

  1. Nie opierałbym się za bardzo na komentarzach bo wiadomo jak to w necie jest, jedni se robia jaja, inni specjalnie hejtują, a jeszcze inne to może być jakiś marketing czy coś. Ja generalnie polecam bo stosuje i jest spoko, efekty jak dla mnie są zadowalające, ale jak nie wierzysz to najlepiej kup sobie jedno opakowanie tylko i zobacz sam czy ci się podoba. 140zł to nie az taki majątek w sumie, a działa po kilku dniach, u mnie 3 dnia zaczęło się cos dziac.

    Odpowiedz
  2. na stronie producenta masz sporo info o tym vigrax, generalnie to zawsze możesz zareklamować jak nie będzie dzialac i dlatego wlasnie uważam, ze najlepiej jest kupować wlasnie u zrodla, czyli producent. Wejdz sobie na vigrax.pl i tam zobacz. Ja niestety nie stosowałem tego wiec nie wiem.

    Odpowiedz
  3. jest niezle, chociaż wielkiego szału to tez nie ma. Ogólnie jednak ja mam tak, ze od lat zmagam się z tą erekcja bo jest kicha straszna i nawet jak trochę lepiej jest to jestem w siódmym niebie, a tutaj po tym jest naprawdę niezle. Ja mogę poelcic, ale pewnie to jak dobrze zadziała to zależy tez od samego organizmu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz