climax control na allegro ?

climax control na allegro ?
5 (100%) 1 vote

Spotkaliście się kiedyś z ofertami climax control na allegro>? Bo ja ostatnio widziałem i zastanawiam się czy nie kupic. Na stronie producenta to kosztuje 139zł, trochę drogo, a tam widziałem sporo taniej… co o tym myślicie?

Odpowiedzi:

  1. Genralnie to ja uważam, ze w ogole leków nie powinno się kupować z niesprawdzonych miejsc, a jak jeszcze mówisz ze jest dużo tansze niż u producenta to w ogole być się zastanowil czy aby na pewno to nie jest podróbka jakas. Ja osobiście nie widziałem na allegro, ale nawet jeśli to i tak bym tam nie kupił.

    Odpowiedz
  2. no, może i na climaxcontrol.pl kosztuje trochę więcej, ale chyba lepiej jest wydac te pare złotych więcej i mieć pewnoisc, ze nie będzie zadnych problemów bo kupujesz oryginalny produtk. Ja kiedyś czytałem ze na necie toi jest masa podróbek wiec lepiej być osotroznym z tym.

    Odpowiedz
  3. szczerze to nie spotkałem się z tym, żeby na necie były jakies oferty sprzedaży tego climax control.\ Ja kupowałem na stronie producenta to w sumie specjalnie się nad tym nie zastanawiałem, ale faktycznie może być tak, że jak coś jest starsznie tanie to trzeba się nad tym zastanowić. Lepiej wydac wiecehj i spac spokojnie po prostu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz